Naše studentky

IMG_8214

Jmenuji se Jana a je mi 36 let. Žiji v Brně, kořeny však mám na Zlínsku. Vystudovala jsem sociální pedagogiku a poradenství a jednooborovou pedagogiku. V tomto roce jsem zakončila svou desetiletou dráhu sociální pracovnice a vedoucí sociálního úseku v domově pro seniory, protože mne již přestala naplňovat a po roce intenzivního osobního rozvoje jsem silně cítila, že to již není má cesta.

Miluji svého muže, našeho psa, přírodu, jógu, cestování, aromaterapii, sebevzdělávání, osobní rozvoj a vědomý život. Absolvovala jsem mimo jiné mateřský okruh Mohendžodára, roční „Školu ženy“ Alice Kirš a různé semináře u Silvie Šabacké, na kterých jsem se nadchla pro přechodové rituály.

Nyní jsem na cestě za svým novým posláním, chci se stát dulou. V tomto roce dokončím „Školu pro duly“ a „Školu kněžek Harmonie“, absolvuji několik seminářů na rituály kolem porodu (poporodní zavinování, pojmenování dítěte aj.). Mým cílem je propojit všechny tyto znalosti tak, abych je mohla co nejlépe využít ve prospěch budoucí rodičky.

Od srpna 2017 bych již ráda doprovázala ženy k porodům a s láskou, respektem a přijetím jim pomáhala objevit a využít jejich vlastní ženskost, sílu a intuici. Ráda bych jim také byla průvodkyní v době těhotenství i v šestinedělí a pomohla jim při jejich nádherném přerodu pomocí láskyplné podpory, péče a profesionálních znalostí.

Pokud cítíte, že bych Vám mohla být ku prospěchu, neváhejte se na mne obrátit na e-mailu: janaprajznerova@seznam.cz nebo na tel. čísle 777108434. Budu se těšit.

 

 

 

 

 

 

Profilovka

Jmenuji se Stanislava a pocházím z Jižních Čech, kde jsem strávila své dětství. Vždy jsem se ráda učila nové věci, ale nikdy jsem si nebyla doopravdy jistá tím, co chci dělat. Odmaturovala jsem na písecké elektro průmyslovce a nakonec jsem v Brně vystudovala učitelství 2. stupně pro ZŠ. Po škole jsem pracovala jako vychovatelka ve školní družině a krátce na to otěhotněla. A tady zač&ia cute;ná má cesta…

Porod mého syna byl zásadním okamžikem v mém životě. Otevřely se mi dveře do světa ženství, mateřství a intuice. Začátky pro mne byly velmi těžké a bolestivé, poté jsem prošla také mimoděložním těhotenstvím, které jsem díky práci na sobě a podpoře mého okolí ustála. Právě díky těmto osobním zkušenostem neustále objevuji, studuji a aktivně se zajímá ;m o všechny souvislosti spojené s mateřstvím. Tak jsem se přirozeně stala průvodkyní žen v období kolem porodu, což je pro mě posláním a velmi si toho vážím.

 

Období kolem porodu a zejména po něm vnímám jako jedno z nejdůležitějších a zároveň nejobtížnějších v životě ženy, kdy je na jedné straně velmi citlivá a zranitelná, ale také silná a neskutečně vnímavá.

Jako porodní, poporodní dula a poradkyně při kojení jsem připravena pomoci každé ženě, aby v sobě znovu nalezla svou intuici a schopnost pečovat o sebe a svou novou rodinu. Své služby nabízím v Brně a okolí.

Staňka Kučerová

Kontaktovat mne můžete na:

mobil: +420 724 033 654

e-mail: stanka@materstvi-srdcem.cz

web: www.materstvi-srdcem.cz

FB: facebook.com/MaterstviSrdcem.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20161224_185022

Jmenuji se Michaela Matoušková a jsem maminkou dvou synů – Michal 8 let, Jonáš 2 roky. Bydlím ve vesničce Prušánky u Hodonína. V současné době jsem studentkou duly. K rozhodnutí stát se dulou mě přivedla vlastní zkušenost z mých dvou porodů, které byly zcela odlišné. Jsem laktační poradkyní – pomáhám maminkám kojit své děti v savčí poloze s využitím vrozených relexů. Nabízím individuální přípravu a psychickou podporu v době těhotenství, při porodu a v období šestinedělí. Mohu Vám pomoci, ať už svou přítomností, slovem, masáží nebo pohlazením. Být ženě nablízku v jejím nejkrásnějším a zároveň nejnáročnějším období života je pro mě výzvou a také krásným učebním materiálem. Porod je cesta – může být rychlá a snadná nebo nekonečně dlouhá a přesto krásná. Těším se na Vás maminky.

Své služby nabízím v okolí Hodonína, Břeclavi a Kyjova. Telefon: 608 054 647 , facebook:Dula Míša

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

profil

Jmenuji se Markéta a v současné době s mým mužem a našimi třemi dětmi žijeme uprostřed nádherné přírody na úpatí Vysočiny.
Od roku 2009 se profesionálně věnuji masážím a aromaterapii. Postupně během let jsem si přidávala další obory, tak jak se má práce vyvíjela. Nyní pracuji především se ženami a dětmi jako masérka, aromaterapeutka a lektorka baby masáží a zážitkových kurzů.
Ke studiu Školy pro duly, mě dovedly samy mé klientky, má touha pomáhat ženám v období těhotenství a fascinace tím neuvěřitelně nádherným procesem jakým je porod.
Mou obrovskou zkušeností, jsou mé tři přirozené porody. Každý úplně jiný, jinak krásný a jinak těžký. Být doprovodem při zrození nové bytosti, přerodu ženy v matku je mou cestou, mým posláním …
Pracuji s aromaterapií, Bachovými esencemi, respektem, láskou a velmi individuálním přístupem J
Pokud tedy hledáte někoho, s kým byste mohli sdílet všechny své radosti i starosti z příchodu děťátka na svět, a kdo vám bude nápomocen v prvních týdnech po porodu, bude mi ctí být vaší průvodkyní těhotenstvím, porodem a mateřstvím – Vaší dulou.

Působím na Boskovicku, Kunštátsku a Blanensku, po dohodě i v Brně.

Markéta Nedbalová
tel.: 774 594 537
studiomatanai@seznam.cz
www.prirozenezrozeni.cz
FB: www.facebook.com/StudioMatanai/